user_mobilelogo

O NAS

 

Witamy na stronie hodowli Psów Faraona - Pharaoh Land 

Jesteśmy zwariowaną rodziną, w skład której wchodzą, w kolejności pojawienia się: 2 kocury, 2 małe dziewczynki i 3 psy.
Psa Faraona zobaczyliśmy pierwszy raz w 2015 roku. Zrobił na nas piorunujące wrażenie. Zajęło nam trochę czasu, aby zgłębić rasę, poznać wszystkie ich cechy, szczególnie, że mieliśmy już dzieci. I tak 02.01.2017 wyruszyliśmy w podróż na Łotwę po naszą pierwszą, wyczekaną suczkę CAVĘ.
Początki nie były łatwe. Obgryzione kapcie, ściąganie dzieciom gumek z kucyków i zjadanie skarpetek. Chyba jednak nie było, aż tak źle bo niecały rok później dołączył do nas RICHI, a kilka miesięcy później, zamieszkała z nami ASTI.
Wszystkie nasze psy są wybitnej urody i inteligencji. Są pod stałą kontrolą weterynaryjną, a karmimy je najlepszą karmą. Nie jesteśmy klasyczną hodowlą. Nasze psy są pełnoprawnymi członkami rodziny. Mieszkają w domu i podróżują z nami. Ze wszystkimi psami jeździmy na wystawy. Traktujemy to jako odskocznię od codziennej pracy. Zwiedzamy nowe zakątki, poznajemy hodowców, a dodatkowym smaczkiem są puchary i tytuły jakie są naszym psom przyznawane. Rozpoczęliśmy treningi coursingowe i liczymy na uzyskanie licencji w tym roku.

21 marca 2020 urodziło się 10 szczeniąt (5 chłopców i 5 dziewczynek) z naszego pierwszego, upragnionego miotu.